Najskuteczniejsze zabiegi redukujące cellulit

Cellulit na udach
Nieestetyczny wyglad skóry, powstaly na efekt cellulitu
Najskuteczniejsze zabiegi redukujące cellulit
5 (100%) 36 głosy

Cellulit, nieestetyczna przypadłość dotykająca ponad 80% kobiet na całym świecie. Przeważnie kojarzony jest z nadwagą, ale tak naprawdę występuje niezależnie od wagi, wieku czy stylu życia kobiety. Oczywiście brak aktywności fizycznej, niezdrowa dieta wpływają na odkładanie się tkanki tłuszczowej i zwiększają prawdopodobieństwo pojawienia się cellulitu.

Istnieje jednak szereg innych przyczyn „skórki pomarańczowej”. Możemy zaliczyć do nich zaburzenia hormonalne, nieprawidłowe krążenie krwi, nałogowe palenie papierosów, noszenie zbyt obcisłych ubrań.

Jak zredukować tkankę tłuszczową?

Na szczęście współczesna medycyna dysponuje narzędziami, które skutecznie pomagają w walce z cellulitem. Oferuje zabiegi, dzięki którym można osiągnąć spektakularne efekty, jak:

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • redukcja cellulitu
  • modelowanie sylwetki

Jakie są zatem skuteczne zabiegi na cellulit?

W niwelowaniu cellulitu najlepiej sprawdzą się:

  • Endermologia Cellu M6 Integral, urządzenie które świetnie radzi sobie nie tylko z usuwaniem cellulitu, ale także z redukcją tkanki tłuszczowej, opornej na ćwiczenia i diety. Jest to bardzo przyjemny, relaksujący zabieg Lipomassage. Endermologia efekty to też wymodelowanie sylwetki, odmłodzenie i zregenerowanie skóry.
  • Karboksyterapia to kolejny zabieg na cellulit, który przynosi rewelacyjne efekty. Karboksyterapia Reology 2 to urządzenie najnowszej generacji, za pomocą którego wstrzykuje się dwutlenek węgla podskórnie i śródskórnie. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, komfortowy i skuteczny. Uzyskujemy redukcję tkanki tłuszczowej, usuwanie cellulitu, odmłodzenie skóry, redukcja rozstępów, wymodelowanie ciała i ujędrnienie skóry.
  • Pollogen Legend Maximus– to kolejne, innowacyjne urządzenie, które pozwoli rozprawić się z „pomarańczową skórką” raz na zawsze. Pollogen Legend Maximus to połączenie trzech technologii, które działają na wszystkich poziomach skóry – od naskórka, przez skórę właściwa i tkankę tłuszczową, a także stymulują mięśnie. Dzięki temu uzyskujemy redukcję cellulitu, odchudzenie wybranych partii ciała (brzuch, uda, biodra, pośladki, plecy), wymodelowanie sylwetki, ujędrnienie.

Dobranie odpowiedniego zabiegu zależy w dużej mierze od stopnia zaawansowania cellulitu. Możemy rozróżnić trzy etapy. W pierwszym grudki są widoczne po ściśnięciu palcami fałdy skóry, w drugim – w niektórych pozycjach, w trzecim – niezależnie od pozycji.

Zabiegi na cellulit przynoszą wiele korzyści, ale aby efekty były naprawdę imponujące i trwałe należy dbać o ciało kompleksowo. Trzeba pamiętać o zdrowym stylu życia, prawidłowym nawodnieniu ciała i o codziennej jego pielęgnacji w domowym zaciszu. Zabiegi medycyny estetycznej będą doskonałym dopełnieniem w walce o zdrowe, piękne, a także jędrne ciało.

Konsultacje – istotna czy zbędna wizyta?

Konsultacja to pierwsza bardzo ważna wizyta, podczas której wykwalifikowany kosmetolog nie tylko przeprowadza wywiad, ale także dokonuje obserwacji skóry, dzięki temu może dobrać indywidualny plan kuracji, przynoszący, jak najlepsze efekty. Konsultacja to czas, kiedy omawiane są wszystkie szczegóły dotyczące leczenia, ewentualne przeciwwskazania, ilość i częstotliwość zabiegów. Najważniejsze jest przecież zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Zwłaszcza, że istnieją kliniki kosmetologiczne oferujące darmowe konsultacje.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


11 + = 16