Depilacja laserowa Gdynia: Laser Vectus

depilacja twarzy
Depilacja laserowa Gdynia: Laser Vectus
5 (100%) 1 głosy

Zabieg depilacji laserowej to nowoczesna forma usuwania owłosienia. W przeciwieństwie do klasycznych form usuwania owłosienia, depilacja laserowa pozwala na stałe pozbycie się niepożądanego owłosienia. Zabieg depilacji może zostać wykonany na wskazanych przez pacjenta częściach ciała. Depilacja laserowa to niezwykle efektywny oraz najwygodniejszy sposób stałego eliminowania owłosienia. Moc lasera jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb klientów,

dlatego zapewnia maksymalną efektywność oraz bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzania zabiegu. Teraz na rynku jest wiele różnych laserów przeznaczonych do usuwania owłosienia, jednakże aktualnie jednym z najlepszych laserów, jest Vectus. Laser medyczny Vectus jako jedyny na świecie zaopatrzony jest w inteligentny skaner poziomu melaniny w skórze – Skintel, jaki na bazie odczytu mechanicznie dostosowuje odpowiednie parametry zabiegu. Poszczególne ustawienia pozwalają na wykorzystanie największej dopuszczalnej energii bez zagrożenia oparzeniem. Dzięki temu wzrasta nie tylko efektywność zabiegu, ale także jego bezpieczeństwo.

Jakie efekty daje depilacja laserowa?

depilacja laserowa twarzyDestrukcja włosa jest najskuteczniejsza, kiedy znajduje się on w fazie wzrostu, a ponieważ włosy nie rosną równocześnie, to zabieg trzeba ponowić chociaż 4 – 6 razy (pojedynczy zabieg umożliwia zniesienie blisko 25 – 30% całego owłosienia). Najkorzystniejsze rezultaty osiągną osoby, które mają jasną karnację oraz ciemne włosy, ale laser Vectus zapewnia szansę eliminowania włosków o odmiennym odcieniu, rudych, jak również jasnych (nie usunie włosów siwych, ponieważ one są zupełnie pozbawione są barwnika).

Depilacja jest środkiem do stałego pozbycia się owłosienia. Wyjątek stanowią osoby, u których owłosienie pojawia się w związku z zaburzeniami chorobowymi – hirsutyzm, policystyczne jajniki, zaburzenia hormonalne. W związku z czym może okazać się, iż dla utrzymania efektu, raz na parę lat trzeba zrobić tzw. zabieg powtarzający.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia

Jak wygląda laserowe usuwanie owłosienia?

Vectus jest laserem diodowym o długości fali 810 nm. Ma ogromne podobieństwo do melaniny – koloru włosa. Światło jest wchłonięte przez barwnik, co w efekcie prowadzi do fototermolizy mieszka włosowego (cieplnej destrukcji).

Przed zabiegiem skaner Skintel przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z jakiego usuwane będzie owłosienie. Oznacza on poziom melaniny oraz na bazie tego odczytu tworzone są mechanicznie poszczególne parametry zabiegu. Pozwala to na zastosowanie dobrej energii przy   wyeliminowaniu zagrożenia oparzeniem.

W zależności od obszaru zabiegowego wybierana jest optymalna wielkość głowicy. Przy pracy na dużych obszarach np. nogi stosowana jest duża głowica, a na małych np. wąsik dokładna niewielka głowica.

Głowica przykładana jest do skóry oraz wysyłany jest impuls światła. Głowica zakończona jest grubą warstwą szkła szafirowego, jakie ma właściwości chłodzące. W połączeniu z technologią chłodzenia kontaktowego gwarantuje komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Kliknij https://www.rmf.fm/magazyn/news,17482,czy-depilacja-laserowa-jest-skuteczna.html

Co wyklucza przeprowadzenie depilacji laserem diodowym Vectus?

  • Zabiegu nie można wykonywać u kobiet w ciąży – nie jest groźny ani dla płodu, ani dla matki, ale jego wyniki mogą być słabe ze względu na występujące w tym stanie wahania hormonalne;
  • Przeprowadzenie zabiegu wyklucza także świeża opalenizna (słoneczna, jak i po solarium) – miesiąc przed depilacją nie powinno się opalać skóry w solarium oraz w naturalny sposób. Samoopalacze można stosować do dwóch tygodni przed zabiegiem;Kilka dni przed depilacją należy odstawić zioła fotouczulające, do których należą dziurawiec, nagietek, skrzyp;

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


35 − = 32